Op de Paul Krugerstraat in Vlissingen is maandagavond een auto tegen een lantaarnpaal gebotst na een aanrijding. Eén persoon werd ter plekke medisch onderzocht, maar bleek geen letsel te hebben.
Het ongeval vond rond 19.20 uur plaats op de kruising met de Van Dishoeckstraat. Een van de auto’s, een Seat Ibiza, kwam vermoedelijk op de verkeerde weghelft terecht en raakte hierdoor een andere personenauto. De Seat Ibiza schoot na de botsing door en klapte tegen een lantaarnpaal welke vervolgens in tweeën knakte. Het voertuig liep daarbij zware schade op.
Omdat er mogelijk gewonden zouden zijn, werd een ambulanceteam gealarmeerd. Na controle door ambulancepersoneel bleek geen van de betrokkenen gewond te zijn. Agenten hebben bij beide bestuurders een alcoholtest afgenomen, hieruit kwamen geen bijzonderheden.
Tijdens het ongeval was de rijbaan richting Vlissingen centrum volledig afgesloten. De andere weghelft naar de Keersluisbrug kon openblijven tot een bergingsbedrijf beide voertuigen ging bergen. Een gespecialiseerd bedrijf uit Serooskerke was rond 21.00 uur bezig met reparatiewerkzaamheden aan de lantaarnpaal.