- Advertentie -
Home112 NieuwsSieraden en geld buitgemaakt bij babbeltruc in Vlissingen

Sieraden en geld buitgemaakt bij babbeltruc in Vlissingen

- Advertentie -

Een hoogbejaarde vrouw in de Vlissingse wijk Rosenburg is gisteren slachtoffer geworden van oplichters die zich voordeden als bankmedewerkers. De daders wisten kostbaarheden uit haar woning mee te nemen en geld op te nemen met haar gestolen pinpas. De politie is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden.

Aan het eind van de middag werd de vrouw gebeld door een zogenaamde bankmedewerkster. De beller vertelde dat er een poging was gedaan om geld van haar rekening te halen en dat er een inbrekersbende actief was in de buurt. Om haar waardevolle spullen veilig te stellen, zou een collega langskomen om deze in bewaring te nemen.

- Advertentie -

Rond 21.30 uur verscheen een man aan de deur van de woning van het slachtoffer aan de Rosenburglaan. Hij identificeerde zich met de naam die de vrouw eerder had gehoord. Hij nam haar kostbaarheden, waaronder enkele sieraden, en haar bankpas mee. Kort daarna kreeg het slachtoffer argwaan en schakelde haar familie in, die direct de politie waarschuwde. Agenten hebben in de omgeving gezocht, onder andere in Bossenburgh. Dit leverde niets op.

De politie onderzoekt de zaak en vraagt getuigen om hulp. De daders hebben met de gestolen pinpas enkele honderden euro’s opgenomen. Mensen die gisteren iets verdachts hebben gezien in de wijk Rosenburg, zoals onbekende personen of voertuigen, wordt verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844.

De politie waarschuwt ouderen en hun omgeving voor deze vorm van oplichting. Banken sturen nooit medewerkers op pad om waardevolle spullen op te halen. Familieleden en buren worden opgeroepen om oudere mensen in hun omgeving hierover te informeren. Bij twijfel is het advies om direct de politie in te schakelen.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf hier uw bericht!

Schrijf uw naam hier
Captcha verification failed!
Captcha gebruikersscore mislukt. Gelieve ons te contacteren!
- Advertentie -
Ventum Groep
Vlissingen
onbewolkt
10 ° C
10.5 °
8.3 °
61 %
5.7kmh
1 %
wo
15 °
do
17 °
vr
17 °
za
13 °
zo
9 °

Het weer wordt mede mogelijk gemaakt door:

- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.

Campagne ‘Meld Misdaad Anoniem’ van start in Vlissingen

Vandaag lanceert de gemeente Vlissingen de campagne 'Meld Misdaad Anoniem' (M.), waarmee inwoners worden aangespoord om anoniem informatie te delen over criminaliteit in hun omgeving. Burgemeester Van den Tillaar kondigde de campagne eerder aan, nadat begin maart de aanwijzing van het veiligheidsrisicogebied in de gemeente was verlengd tot 12 september 2025. Naast preventief fouilleren, zet de gemeente nu de Meld Misdaad Anoniem (M.) campagne in om de betrokkenheid van de bewoners te vergroten.

Slang ontdekt naast koelkast in woning Bossenburgh

Een onverwachte vondst in Vlissingen zorgde voor een kleine schrik toen een inwoner tijdens het opruimen een slang ontdekte naast de koelkast. Het bleek niet om een tuinslang te gaan, maar om een echte wurgslang: een koningspython van ongeveer een meter lang.

Preventief fouilleren in Vlissingen met zes maanden verlengd

Burgemeester Van den Tillaar heeft besloten het Middengebied en een deel van het centrum van Vlissingen nog eens zes maanden als veiligheidsrisicogebied aan te wijzen. Dit betekent dat de politie tot 12 september 2025 preventief mag fouilleren op bevel van de officier van justitie.

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat werken samen voor snellere incidentafhandeling

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat zijn een samenwerking gestart om incidenten op Zeeuwse wegen sneller en efficiënter af te handelen. Met deze proef willen beide partijen de aanrijtijden van weginspecteurs verkorten en zo de verkeersveiligheid verbeteren.

Politie neemt grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag

Een team van de politie gespecialiseerd in vuurwerk heeft de afgelopen periode grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag genomen op Walcheren. Dit mede door tips die bij de politie zijn binnengekomen.

Overlast door storing Draaibrug Oost-Souburg

Vanwege een storing met de Draaibrug tussen West- en Oost-Souburg ontstond er vandaag aan het einde van de middag behoorlijk wat overlast voor (brom)fietsers en voetgangers.
- Advertentie -
Devnomads