- Advertentie -
Home112 NieuwsAuto die crashte op A58 blijkt gestolen bij station Vlissingen

Auto die crashte op A58 blijkt gestolen bij station Vlissingen

- Advertentie -

Een personenwagen die zaterdagavond laat in de sloot belandde naast de A58 tussen Goes en Bergen op Zoom, blijkt gestolen op het Stationsplein in Vlissingen. Dat meldt de politie.

De eigenaar had zijn auto zatermiddag bij het NS-station geparkeerd. Toen de politie contact met hem opnam, ging hij ervanuit dat zijn voertuig daar nog stond, maar hij kreeg slecht nieuws. Zijn auto was gestolen en betrokken geraakt bij een botsing op de snelweg.

- Advertentie -

De bestuurder, een 20-jarige Vlissinger, bleek niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Hij werd aangehouden, onder andere op verdenking van heling, samen met een van de inzittenden. In de wagen zaten nog een 20-jarige man uit Vlissingen, een 18-jarige Middelburger en een 27-jarige vrouw uit Sint-Maartensdijk.

Het voertuig kwam tijdens het wisselen van rijstrook in botsing met een medeweggebruiker. Ook in het andere voertuig zaten vier personen: een 22-jarige Vlissinger en drie jongemannen uit Goes. De bestuurder (uit Goes) kreeg een proces-verbaal voor rijden onder invloed van drugs.

Twee van de inzittenden uit de auto die in Vlissingen gestolen was en dus in de sloot naast de A58 belandde, moesten voor controle naar het ziekenhuis. Beide voertuigen zijn geborgen.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf hier uw bericht!

Schrijf uw naam hier
Captcha verification failed!
Captcha gebruikersscore mislukt. Gelieve ons te contacteren!
- Advertentie -
Ventum Groep
Vlissingen
zeer lichte bewolking
12.9 ° C
13.3 °
11.7 °
50 %
3.6kmh
13 %
ma
14 °
di
12 °
wo
10 °
do
10 °
vr
10 °

Het weer wordt mede mogelijk gemaakt door:

- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.

Campagne ‘Meld Misdaad Anoniem’ van start in Vlissingen

Vandaag lanceert de gemeente Vlissingen de campagne 'Meld Misdaad Anoniem' (M.), waarmee inwoners worden aangespoord om anoniem informatie te delen over criminaliteit in hun omgeving. Burgemeester Van den Tillaar kondigde de campagne eerder aan, nadat begin maart de aanwijzing van het veiligheidsrisicogebied in de gemeente was verlengd tot 12 september 2025. Naast preventief fouilleren, zet de gemeente nu de Meld Misdaad Anoniem (M.) campagne in om de betrokkenheid van de bewoners te vergroten.

Slang ontdekt naast koelkast in woning Bossenburgh

Een onverwachte vondst in Vlissingen zorgde voor een kleine schrik toen een inwoner tijdens het opruimen een slang ontdekte naast de koelkast. Het bleek niet om een tuinslang te gaan, maar om een echte wurgslang: een koningspython van ongeveer een meter lang.

Preventief fouilleren in Vlissingen met zes maanden verlengd

Burgemeester Van den Tillaar heeft besloten het Middengebied en een deel van het centrum van Vlissingen nog eens zes maanden als veiligheidsrisicogebied aan te wijzen. Dit betekent dat de politie tot 12 september 2025 preventief mag fouilleren op bevel van de officier van justitie.

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat werken samen voor snellere incidentafhandeling

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat zijn een samenwerking gestart om incidenten op Zeeuwse wegen sneller en efficiënter af te handelen. Met deze proef willen beide partijen de aanrijtijden van weginspecteurs verkorten en zo de verkeersveiligheid verbeteren.

Politie neemt grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag

Een team van de politie gespecialiseerd in vuurwerk heeft de afgelopen periode grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag genomen op Walcheren. Dit mede door tips die bij de politie zijn binnengekomen.

Overlast door storing Draaibrug Oost-Souburg

Vanwege een storing met de Draaibrug tussen West- en Oost-Souburg ontstond er vandaag aan het einde van de middag behoorlijk wat overlast voor (brom)fietsers en voetgangers.
- Advertentie -
Devnomads